Yoğurt ve Soda Karışımı İle Zayıflayın

Basen ve göbek bölgesinde yer alan yağları parçalamak ve eritmek amacıyla tamamen doğal olarak oldukça kolay hazırlayabileceğiniz bir tarif olan maden suyu ve ayrandan oluşan karışım ile kilo vermeniz artık mümkün. Özünde bulunan minerallerin etkisi ile kilo verme konusunda pratik, kolay ve etkili bir içecek olan maden suyu vazgeçilmez bir doğal kilo verme aracıdır.

Yoğur ise protein bakımından oldukça zengin, tok tutma özelliğine sahip, ödem söktürücü ve yağ yakma gibi birçok özelliğe sahiptir. Oldukça yararlı iki malzemenin bir araya gelmesi ile ortaya mükemmel bir zayıflama içeceği ortaya çıkmaktadır.

Sodanın Zayıflamaya Etkileri Nelerdir?

İnsan vücudunun günlük olarak ihtiyaç duymakta olduğu kalsiyum ihtiyacını karşılar ve kemik yapısının güçlenmesine etki eder. Sindirim, boşaltım sistemi ve idrar yollarına oldukça faydalıdır. Ağıza ekşi tad gelmesi, yanı mide yanması ve ekşimesi durumunda içildiğinde rahatlatır. Gaz problemi yaşayan kişilerde bu problemi ortadan kaldırır ve yemek yenildikten sonra içildiğinde yemeğin sindirilmesi konusunda fayda sağlar. Buna bağlı olarak hasımsızlığın meydana gelmesi durumunda tüketildiği taktirde hızlı bir şekilde bunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.


Soda ve yoğurt karışımı ile zayıflamanız için başka malzemeye ihtiyacını olmayacak. Bunun için gerekli olan malzemeler ise şöyle;

 

Malzemeler

 

• 1 Adet maden suyu
• Yarım kâse yoğurt

 

Nasıl Hazırlanır?

 

Burada elde edeceğimiz bir çeşit ayran olacak. Ancak tek fark bunu su ile değil, maden suyu ile elde edeceğiz. Yoğurdu bir kase,sürahi veya kaba alarak üzerine sodayı yavaş bir şekilde ekleyerek diğer yandan karıştırıyoruz. Günde bir kez olmak üzere yatmadan 2-3 saat kadar önce tüketiyoruz. Gece uyuduğunuzda içmiş olduğunuz bu karışım metebolizmanızı son derece hızlandırarak zayıflamanız konusunda büyük etki edecektir.

Jojoba Yağının Faydaları

Jojoba Yağının Faydaları

Jojoba, güneybatı ABD ve kuzey batı Meksika’da yetişmekte olan bir bitkidir. Jojoba, oda sıcaklığında akışkan olan bir sıvı üretir. Jojoba yağı olarak adlandırılan bu sıvıdır. Pek çok kozmetik ürünün içerisine jojoba yağıeklenmiştir ve aynı zamanda saf jojoba yağı da piyasada bulunabilmektedir. Kokusuz, nötr olan jojoba yağının cilt bakımı ve sağlığı için pek çok yararı vardır. Araştırmalar jojoba yağının diğer yararlarını tespit etmek için devam etmektedir.

Kavitasyon ile Zayıflama

Kavitasyon ile Zayıflama

Kilo verme yöntemleri arasında, dışarıdan müdahale ile yapılan uygulamalarda, kişilerin en büyük rahatsızlıkları, daha sonradan belli olan izlerin kötü görüntüsüdür. Bunun önüne geçmek için yıllarca çalışan uzmanlar, teknolojinin de gelişmesi ile birlikte lazer konusunda yoğunlaşarak, lazerle zayıflama olarak bilinen kavitasyon yöntemini geliştirdiler.

Akupunktur İle Kilo Verme

Akupunktur İle Kilo Verme

Uzakdoğu’nun geleneksel tedavi yöntemleri arasında yer alan Akupunktur, vücudun belli sinir merkezlerinin bulunduğu noktaların iğne, lazer hatta masaj ile uyarılması sonucunda, zayıflama, sigara gibi alışkanlıkları bırakma ve hastalıkların tedavilerinde kullanılan oldukça eski bir yöntemdir.

Çim Suyu İçerek Bitkisel Zayıflama Yöntemi

Çim Suyu İçerek Bitkisel Zayıflama Yöntemi

Çim suyu içilmesi demek, çayır ve parklarda karşımıza çıkan çimenlerin suyunu içmek değil, evde, sağlıklı ortamlarda hazırladığımız buğday çiminden elde edeceğimiz suları içmek demektir.

Domates Suyu Kürü İle Zayıflayın

Domates Suyu Kürü İle Zayıflayın

Domates bilindiği üzere insan sağlığına ve vücuduna sayısız fayda sağlayan bir sebzedir. Diyet yaparak kilo verme konusunda da oldukça etkili olan domates suyu diyetinin, domatesin mevsimi olan Nisan ve Mayıs aylarında yapılması diyetin etkili olması konusunda önem arz etmektedir.

Akupunktur Yöntemi İle Obezite Tedavi Edilir mi?

Akupunktur Yöntemi İle Obezite Tedavi Edilir mi?

Yaşamın süresini kısaltan ve kalitesini düşürüp sağlıklı yaşamın kapısını kapatan obezite akupunktur ile tedavi edilir mi?

Obezite Pek Çok Ölümcül Hastalığın Nedeni

Obezite Pek Çok Ölümcül Hastalığın Nedeni

Yapılan araştırmalara göre obezite bir çok ölümcül hastalığın nedeni olduğu anlaşıldı.

Kahve İle Zayıflamak Mümkün mü?

Kahve İle Zayıflamak Mümkün mü?

Uzmanlar kahve hakkında net bir açıklama yaptı. Kahve ile zayıflamak mümkün mü?

Laparoskopik Obezite Cerrahisini Kimler Uygular

Laparoskopik Obezite Cerrahisini Kimler Uygular

Herkese uygulanamayan laparoskopik obezite cerrahisi kimlere uygulanabilir? Cevabı haberimizin detaylarında.

Diyet Kolanın Sağlığa Zararları

Diyet Kolanın Sağlığa Zararları

Son zamanların en trend içecekleri olan diyet kolanın sağlığa olumsuz etkileri vardır.